חוגי ספורט:

שחיה:

שחייה היא הפעילות הגופנית הבריאה ביותר, וגם אחת המהנות. חוג השחייה מיועד לילדים בכיתות ג'+ ו', ובו הם יכולים ללמוד שחייה, לשפר את הסגנון ואת רמת הביטחון העצמי (במים ובכלל), והכל באווירה נינוחה כמו שרק בריכה יכולה להציע. כל ילד, בהתאם לרמתו, משתבץ בקבוצת שחייה המתאימה לגילו, ולרמתו.

 

רכיבה על סוסים:

רכיבה על סוסים היא פעילות מהנה ומאתגרת. החוג מיועד לילדים בכיתות ג'+ ו. פעילות הרכיבה תורמת רבות מבחינה רגשית, מוטורית ונפשית, היא מחזקת את הביטחון העצמי, תורמת לתחושת ניתוק ורוגע ומחזקת מאוד את שרירי היציבה, היא תורמת להתמצאות במרחב, למיקוד ולשיפור הריכוז.

 

כדורגל:

החוג מיועד לילדים בכיתות ג'+ ו ובמסגרתו ללומדים הילדים את יסודות הכדורגל וחוקיו, תוך עבודה על פיתוח מיומנויות, שיפור הכושר הגופני, שליטה בכדור, התמצאות במרחב, שיפור הביטחון העצמי ושיתוף פעולה בין השחקנים. במסגרת החוג משתתפים הילדים בטורנירים השונים.

 

חוגי אומנות:

דבקה:

הדבקה נחשב לריקוד מסורתי ונהוג לרקוד אותו בחתונות, במסיבות ובאירועים לאומיים. הריקוד מסמל הערכה למנהגים המסורתיים ולתרבות המקומית, פטריוטיות ולאומיות. החוג מיועד לילדים בכיתות ג' - ו.

 

ציור:

חוג הציור הוא חוג מהנה ומגוון. החוג מיועד לילדים בכיתות ג'- ח'. החוג מפתח את הדמיון ומשלב הנאה וחדוות יצירה. במסגרת החוג ילמדו המשתתפים טכניקות שונות ויחשפו לחומרים שונים ומגוונים. ההתנסות בציור מובילה לתחושת הצלחה ומפתחת ביטוי אישי.